FURNITURE / Tables / Console table 7933092
nr 793 3092
CONSOLE TABLE
,
Sent 1800-tal, saknar stenskiva
Condition: skador
800
SEK 400
Monday November 26 2012
at 18:32:21
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr